Start Aktualności Zła passa trwa !!! Turniej GÓRAL CUP !!!

Dla kibicow

Archiwum

Zła passa trwa !!! Turniej GÓRAL CUP !!! PDF Drukuj Email
czwartek, 25 lutego 2021 09:28

Kluczbork3Pod wodzą trenera Dariusza Parkitnego pierwszoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu przegrali dziewiąte spotkanie i na dobre zadomowili się na ostatnej pozycji w ligowej tabeli. Dorobek pięciu punktów zgromadzony w 22 meczach chwały naszemu zespołowi nie przynosi. W meczu wyjazdowym, rozgrywanym, w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią w sobotę 20 lutego jaworznianie nie mieli nic do powiedzenia przegrywając 0 - 3 w setach do 19, 19 i 17. Całe spotkanie trwało zaledwie 76 minut. Siatkarze Lechii zainkasowali zasłużone i cenne trzy punkty dzięki którym wciąz pozostają w walce o play off.

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach TAURON 1 . ligi jaworznianie wezmą udział w turnieju GÓRAL CUP rozgrywanym w Bielsku Białej, w najbliższą sobotę 27 lutego.

W turnieju organizowanym, w ramach obchodów Roku Górali w województwie śląskim oprócz naszej drużyny udział wezmą zespoły VK Ostrava, Mickiewicz Kluczbork i gospodarze BBTS Bielsko Biała.

Na ligowe parkiety drużyna MCKiS wróci w środę 3 marca, kiedy to w Sulęcinie zmierzy się z miejscową Olimpią.

Mecze turnieju GÓRAL CUP zostaną rozegrane bez udziału publiczności w wymiarze trzech setów według następującego planu: