Start Aktualności Przebudzenie siatkarzy !!!
Oficjalna strona klubu MCKiS Jaworzno

Dla kibicow

Galeria
Archiwum

Przebudzenie siatkarzy !!! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 marca 2021 07:46

GrzegolecPrzebudzili się pierwszoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu. Podopieczni Dariusza Parkitnego w piątkowe popołudnie 5 marca pokonali na własnym boisku zespół ZAKSy Strzelce Opolskie 3 - 0. I było to drugie zwycięstwo z rzędu jaworznian po wcześniejszej, środowej wygranej w Sulęcinie. W meczu rozgrywanym awansem ze względu na udział siatkarzy ZAKSy w turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Juniorów przyjezdni ze Strzelc Opolskich nie mieli nic do powiedzenia. Nasza drużyna zainkasowała zasłużone trzy punkty, a najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został podobnie jak w Sulęcinie przyjmujący naszego zespołu Jakub Grzegolec.

Teraz przed naszą drużyną wyjazdowe spotkanie z AZS AGH Kraków. Mecz w Krakowie odbędzie się w sobotę 13 marca o godzinie 17.00. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały do rozegrania cztery ligowe kolejki.

 
jaworzno badge4u aegis_color
Designed by Marek Micek do góry